ÚMČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Palackého nám. 11, 621 00 Brno | e-mail: sekr@reckovice.brno.cz | Úřední hodiny: Po, St 8:00-17:00 | datová schránka: py6bvvq

Telefon: 541 421 711

Úvod | Napište nám | Mapa serveru | Tisk článku

Aktuality

04.01.2022

Milostivé léto

 


Akce "Milostivé léto" aneb možnost zbavit se některých exekucí končí už 28. ledna 2022


 


Pokud máte dluh a související exekuci či exekuce u některé z veřejnoprávních korporací (stát, město, městská část, městská firma apod...), nebo některých vybraných soukromých společností (i některé soukromé společnosti se zapojily do této speciální akce), máte teď do 28. ledna 2022 jedinečnou možnost ji/je ukončit za konkrétních (zjednodušených a výhodných) podmínek. 


Pokud tak chcete učinit, je třeba DO KONCE TÉTO LHŮTY:


✅Zjistit si co nejrychleji (pokud jste tak již neučinili), zda máte exekuci a zda splňuje podmínky akce "Milostivé léto". Můžete tak učinit například online https://milostiveleto.cz/ nebo telefonicky 770 600 800 (jedná se o bezplatnou dluhovou linku a dluhové poradenství neziskové organizace Člověk v tísni)


✅Oslovit přímo příslušného exekutora (neoslovujte subjekt, u kterého máte příslušný dluh) v rámci této speciální akce. Určitě nezapomeňte všude komunikovat informaci, že je to v rámci této oficiální akce "Milostivé léto". Jméno svého exekutora najdete v exekučním příkazu.


✅A nakonec zaplaťte jistinu svého dluhu (tj. původní dlužná částka vymáhaná v exekučním řízení) + poplatek příslušnému exekutorovi ve výši 908 Kč. Vše ostatní stát v rámci této speciální jednorázové akce odpouští.


 


!!! Vše výše uvedené je potřeba stihnout do konce této lhůty !!!


 


Pokud si s čímkoliv z výše uvedeného nevíte rady, nebo byste potřebovali poradit, neváhejte a využijte bezplatnou dluhovou poradnu Člověka v tísni skrze následující kontakty:


💻www.milostiveleto.cz


💻www.cervenesluchatko.cz


📞770 600 800
všechny aktuality

Copyright © Statutární město Brno, městská část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora Všechna práva vyhrazena.

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2022